Vi er

CLAUS MØLLER
CLAUS MØLLER Bestyrelsesformand & Partner
Mobil: +45 20 30 39 26
Email: claus@actus.as

Claus arbejder med køb og salg af ejendomme samt kontakt til investorer, herunder markedsføring og kontakt til markedet.

 JESPER HORSBØL
JESPER HORSBØL Direktør & Partner
Mobil: +45 20 30 45 39
Email: jesper@actus.as

Jesper arbejder med køb og salg af ejendomme, herunder gennemførsel af transaktioner samt kontakt til investorer.

KASPER DALGAARD GRAVERHOLT
KASPER DALGAARD GRAVERHOLTCFO
Mobil: +45 30 12 59 10
Email: kasper@actus.as

Kasper er det økonomiske omdrejningspunkt med ansvar for regnskaber, budgetter og opdatering af systemer. Alle koncernens likviditetsstrømme hører under Kaspers domæne.

JOHAN ØRUM HANSEN
JOHAN ØRUM HANSENController
Mobil: +45 20 56 66 55
Email: johan@actus.as

Johan løser opgaver inden for økonomi og administration og i forbindelse med transaktioner.

TOBIAS KREUTZBERG
TOBIAS KREUTZBERGCOO
Mobil: +45 30 12 29 66
Email: tobias@actus.as

Tobias har ansvaret for den daglige drift i virksomheden. Herunder administrative og operationelle opgaver. Blandt andet består Tobias’ arbejde i, at eksekvere Actus’ forretningsplan og dermed procesoptimere virksomhedens værdikæde.

 TOBIAS SPAABÆK NEBELING
TOBIAS SPAABÆK NEBELINGAdministrationschef, EA
Mobil: +45 30 12 27 05
Email: tsn@actus.as

Tobias fokuserer på administration af vores erhvervsejendomme.
Endvidere varetager han medlemskaber i diverse ejer- og grundejerforeninger.

KRISTIAN BAREUTHER HESEL
KRISTIAN BAREUTHER HESEL Ejendomsadministrator
Mobil: +45 30 12 29 60
Email: kristian@actus.as

Kristian fokuserer på administration og udlejning af vores boliglejemål i Jylland, samt vedligeholdelsen af vores lejemål.

 PATRICK PALLESEN
PATRICK PALLESENEjendomsadministrator
Mobil: +45 30 12 28 87
Email: patrick@actus.as

Patrick fokuserer på administration og udlejning af vores boliglejemål på Sjælland, samt andre administrative opgaver.

ALFRED S. MØLLER
ALFRED S. MØLLERSkødehund og ESG chef
Mobil: +45 20 30 39 26
Email: alfred@actus.as

Alfred er den, der holder øje med skøder og ESG implementering.

Vil du vide mere?

Vi byder gerne nye investorer velkommen

kontakt os